Převedení existujících webů na WordPress

Motivace

Máte webové stránky, které nikdo neudržuje nebo platíte nemalé částky správci vašeho webu? Pomůžu vám tyto náklady odstranit a převedeme váš současný web pod redakční systém WordPress. Poté si můžete veškerý obsah (texty i obrázky) spravovat sami a nemusíte čekat na to, až to někdo udělá za vás a zda to opravdu bude podle vašich představ.

Podmínky

WordPress potřebuje pro svůj běh PHP, MySQL a webový server. Pokud toto váš hosting umožňuje, měl by převod a přesun proběhnout bez problémů. Pokud ne, zajistím přesun na nový hosting (orientační cena hostingu je 360 Kč ročně). Cena samotného procesu je odvislá od rozsahu vašeho webu a případných dalších změn, orientačně se pohybuje okolo 5000 Kč za web v rozsahu deseti statických stránek. Pokud už se rozhodnete oživit váš web, uděláme společně analýzu a zamyslíme se, zda by se ještě dalo něco změnit.

Jednorázová investice do konverze vašich webových stránek se vám může zdát zbytečná, ale odstraní vaše budoucí náklady a umožní vám věnovat se vašemu webu častěji a zároveň efektivněji než doteď.
Kontaktujte mě
Vaše jméno*

Váš e-mail*

Předmět zprávy

Vaše zpráva*