Ikony pro k750i flashnutou na w800i

12 years, 3 months ago 2
Posted in: SE k750i

Pokud máte k750i flashnutou na w800i, všechny ikony jsou také pro w800i. Takže pokud vám někdo volá, měníte schéma nebo třeba zapínáte bluetooth, zobrazuje se vám všude obrázek w800i. Pro majitele patchovatelných telefonů (CID36 RED) se dá tahle drobnost vyřešit celkem snadno. Aplikujete patch pro změnu systémové grafiky (sysgfx) a pak do telefonu nahrajete změněné ikony pro k750i.

Všechny potřebné soubory jsem dal dohromady do archivu, který si můžete z mých stránek stáhnout (mirror na eDisk.cz). Jak tedy na to?

Rozbalte někam stažený archiv a aplikujte na telefon patch. Verze, kterou přikládám, je určena pro firmware w800i R1BC002, tedy ten nejběžnější firmware. Přesouvá systémovou grafiku na paměťovou kartu, do složky card/sysgfx. Tu musíte vytvořit před patchnutím telefonu, tzn. v rootu karty vytvořte adresář sysgfx. Pak teprve telefon patchněte.

Na kartu do adresáře sysgfx nahrajte všechny soubory png, tedy zbytek archivu, telefon vypněte a zapněte. Po zapnutí už bude na všech obrázkách jen k750i.

Příklad: (změna ikonky zobrazované při změně témat)

theme-changing-w800i.pngtheme-changing-k750i.png

Related Posts

2 komentáře

  1. orsi napsal:

    Poradil by jst mi nekdo prosim kde je ta slozka card?Dik moc.

  2. michal napsal:

    jak se to stahuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *